239 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

KOTOMKA
+380 (63) 858-19-84

WI-FI Bluetooth обладнання Відеокамери IP P2P Муляжі камер Сигналізації і все для них

Про Wi-Fi
Бездротові мережі сьогодні є невід'ємною складовою частиною локальної корпоративної мережі компанії. Стрімко розвивається ринок мобільних пристроїв дав поштовх до розвитку ринку мережевого обладнання, призначеного для організації бездротових мереж.
Сьогодні інтернет є практично в кожній другій квартирі нашої країни. Інтернет розвивається величезними темпами, рівно як і розвиваються технології його передачі. Якщо в кінці дев'яностих і до середини двотисячних років швидкість інтернету вимірювалася в кілобайтах, наприкінці двотисячних – в мегабітах, то зараз відбувається перехід обчислення швидкості інтернету аж у гігабайти! Якщо раніше доступ до інтернету здійснювався лише по проводах, то тепер передача даних може відбуватися і в бездротовому режимі.
Wi-Fi роутер необхідний для того, щоб організувати доступ до Інтернету кількома пристроями одночасно. Тобто, якщо у вас є кілька пристроїв, на яких ви хочете налаштувати доступ до інтернету, то вам потрібен роутер. Якщо ж деякі з цих пристроїв підтримують обмін даними за коштами технології Wi-Fi, то тоді вам необхідний вже не простий роутер, а Wi-Fi роутер. Wi-Fi роутер – це мережевий пристрій, до якого підключається Інтернет, з метою розподілу його на кілька пристроїв. Розподіл інтернету здійснюється як по LAN так і по Wi-Fi. Таким чином, якщо у вас вдома є: комп'ютер, ноутбук, планшет, смартфон і супутниковий ресивер з можливістю доступу в Інтернет - то вам допоможе Wi-Fi роутер. В тих пристроях, в яких немає Wi-Fi модуля, що підключається до роутера по LAN.
Про Wi-Fi IP камерах
IP камери відеоспостереження – це інноваційні пристрої, фактично представляють собою відеокамеру та комп'ютер, об'єднані в одному корпусі. Захоплення і передача відеопотоку здійснюється в реальному часі, це дає можливість постійно бути в курсі всього, що відбувається навколо. Все, що трапляється в зоні видимості пристрою відеоспостереження, тут же буде передано в режимі реального часу через мережу. Охоронне відеоспостереження через мережу
Wi-Fi IP відеокамери дозволяють користувачам, що мають доступ, як локально, так і віддалено переглядати передається відеопотік, управляти режимом відтворення, записувати і зберігати зняте відео на базі стандартної IP мережі.
Підвищена ергономічність, незвичайне зручність використання і нові, раніше недоступні можливості, які дають своїм власникам бездротові камери IP спостереження, роблять їх все більш і більш популярними серед установників охоронного обладнання розуміють користувачів. Ці воістину революційні у своєму роді пристрою поступово витісняють системи безпеки на базі аналогового обладнання: оскільки всесвітня комп'ютеризація стала невід'ємною частиною нашого існування, було б дивно, якщо б вона обійшла стороною одну з найважливіших деталей - безпека.
Камера внутрішнього спостереження призначена для установки відеоспостереження усередині приміщення. Внутрішня IP камера в першу чергу відрізняється своїм корпусом. Корпус камери для приміщення повинен мати гарний дизайн і вписуватися в інтер'єр місця установки, крім цього, велику роль відіграють габарити корпусу: мініатюрну камеру легше встановити в умовах внутрішнього спостереження і вона не буде особливо кидатися в очі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner