239 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

KOTOMKA
+380 (63) 858-19-84

Квадрокоптеры і все для них

Квадрокоптеры, гексакоптеры, октокоптеры і т. д. – досить інноваційний винахід в нашому світі. З їх допомогою вивчають місця аварій або стихійних лих, у важкодоступній місцевості, знімають природу, пейзажі, будови і просто літають або беруть участь в гонках дронов. Часто знімають кліпи, відео для себе, милуються місцевістю з висоти пташиного польоту. Оснащені чотирма або більше гвинтами. Просунуті дрони можуть вести аерозйомку на висоті двох і більше кілометрів. Квадрокоптеры та інші дрони управляються з дистанційного пульта управління або безпосередньо зі смартфона, що працюють від акумулятора. У 1922 році Вертоліт Ботезата створив перший прототип квадрокоптера і на розробку у нього пішло більше 200 тисяч доларів – за нинішнім курсом дуже і дуже не погані гроші. Зараз таку іграшку можуть дозволити собі багато, а їх вибір досить великий.
Квадрокоптер не дешеве задоволення і до його покупки варто поставитися серйозно. Визначте для себе мету покупки даного товару. Якщо він призначений для розваги, можна купити звичайний квадрокоптер, з електродвигуном, автопілотом, невеликою кількістю лопатей. Він буває зовсім маленького розміру, що поміститься навіть в долоню. Якщо цілі серйозніші, варто звернути увагу на великогабаритні, оснащені всіма функціями і деталями дрони, вони потужніші звичайних. Великі літальні апарати можна оснастити додатковими акумуляторами, що найскладніше зробити з середніми і малими моделями, потужності їх гвинтів не вистачить на підйом додаткового вантажу.
Дрони бувають різні, наприклад:
З FPV режимом. Є камера, екран (або шолом або віртуальні окуляри), картинка передається в реальом часу. Відео можна записувати або ж переглянути онлайн трансляцію. На хороших квардрокоптерах передача бачиться в режимі реального часу без затримок. Що дозволяє зменшити ймовірність помилки пілотування. Особливість очок і шоломів в тому, що ви можете відчути себе птахом, що ширяє над місцевістю.
З GPS-ГЛОНАСС. Соттветственно з функцією повернення на точку зльоту з координатом зі супутників. При втраті його з виду або маленькому заряді акумулятора, програма дозволить повернути агрегат на стартову позицію.
З підвісом для камери. Плюс в тому, що ви можете встановити камеру потрібного вам якості, за допомогою спеціальних кріплень вона легко прикрепится до дрону та забезпечить якісну зйомку.
Зі стабілізаційної системою для камери, щоб не було перекосів і дрожжания картинки при польотах.
Без усіх перелічених вище функцій – просто для гри або для навчання управлінню.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner