Кошик
211 відгуків
Электронные сигареты.Купить у нас!

Смарт-годинник (smart watch) розумні годинник

Розумні годинник є цифровими годинами і вкладають новий зміст у саму ідею наручних годин. Ті годинник, калькулятор, які були популярні серед школярів у минулі часи, мають зі смарт-годинами мало спільного. Смарт-годинник — це повноцінний комп'ютер.

Вони здатні запускати додатки і відтворювати цифровий медіаконтент: пісні і радіо через Bluetooth-гарнітуру. Багато з комп'ютеризованих годин володіють сенсорними екранами, що забезпечують доступ до таких важливих функцій, як калькулятор, термометр і компас. Цим набір можливостей самого маленького з персональних комп'ютерів не обмежується.

Многие из современных смарт-часов не являются самостоятельными устройствами, поскольку в них отсутствует интернет-соединение. Они ориентированы на прямое соединение с другим устройством, обладающим соединением с Глобальной сетью, например смартфоном.

Присутствующий на вашем смартфоне доступ к Интернету позволяет и часам воспользоваться преимуществами Сети: получать уведомления, осуществлять GPS-навигацию и синхронизировать календарь. Bluetooth-соединение с телефоном делает часы своеобразным пультом управления смартфона, позволяя осуществлять звонки и отправлять сообщения.

Деякі моделі смарт-годин орієнтовані на заняття фізкультурою, дозволяючи вам контролювати кількість кіл, які ви пробігли, дистанцію і маршрут. Ці спеціальні годинники можуть володіти пульсомером або інтегруватися з окремим пристроєм такого плану, а також працювати спільно з вимірювачами швидкості. Ці години створені для ентузіастів здорового способу життя і дозволяють визначати швидкість руху, напрям і швидкість вітру.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Фільтри
Контакти
 • Телефон:
  +380 (63) 858-19-84
 • Контактна особа:
  Менеджер
 • Адреса:
  Улица Ивана Кудри 22. Метро Дружбы народов., Київ, 01042, Україна
 • Email:
  sales@kotomka.biz
Мапа