Кошик
211 відгуків
Электронные сигареты.Купить у нас!

Рідини для заправки електронних сигарет

Англійською мовою рідина для електронних сигарет називається «e-liquid» (електронна рідина), в форумною середовищі частіше вживається слово «juice (сік). У нас зазвичай називається «рідиною». Так що не дивуйтеся, зустрівши це слово 🙂 . Гній – це характерне для російськомовного вейперского спільноти визначення. Так, часто можна зустріти «довга назва»: рідина для заправки електронних сигарет.

Рідини для електронних сигарет відрізняються вмістом нікотину. Курцям це зрозуміло за аналогією з традиційними сигаретами. Є «суперлегкі», «легкі», «середні», «міцні» і ще якісь проміжні характеристики. Так само з рідиною для електронних сигарет. Тут «фортеця» теж визначається вмістом нікотину. Цей показник звичайно характеризується кількістю міліграмів нікотину на один мілілітр рідини для електронних сигарет.

У різних виробників цей показник може відрізнятися, але в більшості випадків зустрічаються рідини «фортецею» 6, 12 і 18 мг. Іноді 8, 11 і 18 мг. Такі рідоти приблизно відповідають легким, середнім і міцним сигарет. Також в асортименті багатьох виробників присутні рідини, що містять 0 (нуль) і 24 мг нікотину.

«Нулівка» використовується або «балующіміся» користувачами, або нею розбавляють більш «міцну» рідина, наприклад, щоб з 6 мг зробити 3 мг (це буде аналог «супер-легких» сигарет). Рідини міцністю 24 мг дозволяють отримати відчуття, схожі з використанням сигарил або «міцних» сигарет начебто Captain Black.

Жидкости для электронных сигарет отличаются вкусами. И это, пожалуй, самое непривычное для пользователей, переходящих с традиционных сигарет на электронные. Правда, не сразу получается понять и привыкнуть к тому, что можно «курить» не только «табачные» вкусы, но и фрукты-ягодки и даже «барбарис», или «кока-колу» 🙂 .

Тут сразу надо быть готовым вот к чему:

  - название жидкости для электронных сигарет (особенно это актуально для «табачных» вкусов) в большинстве случаев имеет мало общего с типом и маркой сигарет, на которые намекает название. То есть, увидев в названии жидкости слова, перекликающиеся с маркой знакомых сигарет, не стоит ожидать, что вкус будет хотя бы отдалённо похожим. Кроме того, вкусы одноимённых жидкостей от разных производителей тоже будут существенно отличаться;
- смакове сприйняття у різних користувачів – дуже різниться. У форумною середовищі присутня відома приповідка: «На смак і колір фломастери різні». А кинута репліка «Фломастери!» означає, що про смаки не сперечаються. Тому спиратися на чужі смакові враження – не варто. Треба пробувати самому і вибрати найбільш вподобаний.

Використовувані в рідини для електронних сигарет ароматизатори відрізняються не тільки смаками. Також вони бувають натуральними («органічними») і штучно синтезованими.

Контакти
 • Телефон:
  +380 (63) 858-19-84
 • Контактна особа:
  Менеджер
 • Адреса:
  Улица Ивана Кудри 22. Метро Дружбы народов., Київ, 01042, Україна
 • Email:
  sales@kotomka.biz
Мапа